logo rust

Rust klucz steam generator

Rust to sandboksowy survival z widokiem z perspektywy pierwszoosobowej, czerpiący inspiracje z takich tytułów jak Minecraft, DayZ czy S.T.A.L.K.E.R. Za jego powstanie odpowiedzialne jest niezależne studio Facepunch oraz jego założyciel Garry Newman, znany społeczności graczy jako autor aplikacji Garry’s Mod – jednej z najbardziej dochodowych i najpopularniejszych modyfikacji silnika Source.

Funkcje Generatora

Bezpieczenstwo

-> Naszym głównym wytycznym jest pełne bezpieczeństwo twoich danych jak i konta. Codziennie sprawdzamy nasze zabezpieczenia czy nowa aktualizacje nie stworzy większe ryzyko bana. Dlatego gwarantujemy naszym użytkownikom 100% gwarancji.

Generator ONLINE

-> Nie musisz pobierać żadnych plików/programów które zazwyczaj zawierają wirusy/robaki. Wszystko odbywa się po stronie naszego serwera, co również wpływa na bezpieczeństwo twojego konta.

Szybkosc

-> Czas trwania generowania Klucz Rust to tylko kilka minut! Podaj nam tylko swoja nazwę SteamID a całą resztę zrobimy sami!

Nie potrzebujemy hasla

-> Nie chcesz podawać hasła? Nie musisz! To narzędzie nie służy do wykradania danych do kont, tylko faktycznie generuje klucz steam.

Przetwarzanie

WERYFIKACJA

Generator nie mógł automatycznie przeprowadzić weryfikacji antybotowej. Udowodnij że nie jesteś robotem!

Nazwa uzytkownika:
Wybrana gra:
Generowanie klucza:
Zapisanie klucza:

Ostatnie aktywacje


Pamietaj!

Administratorzy strony nie odpowiadają za linki umieszczane w komentarzach oraz na chacie! Prosimy nie wchodzić na nie.

Komentarze

Dodaj nowy komentarz

Wyslij

Aby zapobiec spamowi, komentarze dozwolone są tylko dla użytkowników, którzy już używali naszego generatora.

Live Chat

Aktywni uzytkownicy ()
Podaj swoją nazwę
Zapisz
Wyslij