Status: Online
Aktualizacja:
Online:
Status Icon

Brawl Stars Hack Klejnoty Generator

Player Icon
Kontynuuj
Ładuję...

Jak używać

Krok 1: Połącz swoje konto

Wprowadź swoją nazwę użytkownika Brawl Stars i wybierz platformę, na której Twoje konto jest aktywne. Następnie, klikając przycisk "Kontynuuj" przejdź do następnego kroku. Pamiętaj: Nie potrzebujemy twojego hasła!

Krok 2: Wybierz pakiet/y

Wybierz ilość Klejnotów & Megaskrzynek, które chcesz wygenerować.. Wykonaj następny krok, klikając przycisk "Generuj teraz".

Krok 3: Generowanie

Zaczekaj, aż generator wykona cały proces. Jeśli będzie koniecznie wykonaj weryfikacje i ciesz się wygenerowanymi Klejnotami i Megaskrzynkami.

Informacje

19.07.2019: 3.0.2
-> Aktualizacja generatora do ominięcia najnowszych zabezpieczeń serwerów Brawl Stars
-> Dodano informacje o aktualnym statusie generatora (Górny pasek „Status")
28.06.2019: 3.0.1
-> Naprawiono problem ze znajdywaniem kont Brawl Stars na platformie Android.
19.06.2019: Informacja
-> W Troszcze o zapewnienie 100% gwarancji bezpieczeństwa konta umożliwiamy tylko możliwość wygenerowania z góry określonych pakietów Klejnotów i Megaskrzynek (Dokładna ilość, jaką otrzymamy jest podana niżej). Ilość Klejnotów i Megaskrzynek jest taka sama jak przy zwykłym kupnie, dzięki czemu systemy bezpieczeństwa gry Brawl Stars nie są w stanie rozróżnić nasz generator od zwykłego kupna! W tym miejscu ODRADZAMY Z KORZYSTANIA Z KONKURENCYJNYCH SERWISÓW, które oferują dowolną ilość (Bardzo duże ryzyko zbanowana konta). Oczywiście korzystając z naszego generatora masz 100% gwarancji, że twoje konto nie zostanie zbanowane

Ostatnie aktywacje